Wijndomein

Wijndomein Doddendael

JEAN-PAGNE

ONZE EIGEN MOUSSERENDE BUBBEL

In mei 2020 realiseerden wij 1.6 hectare wijngaard op het landgoed van Slot Doddendael. Inmiddels staan hier 2.500 wijnstokken van de druivenrassen Johanniter, Sauvignac en Souvignier Gris. Deze moderne, duurzame druivenrassen zijn uitermate geschikt voor Nederlandse wijnbouw.

De eerste oogst vond plaats in 2022, een bijzondere mijlpaal voor onze wijngaard in Gelderland. In samenwerking met het Betuws Wijndomein produceerden wij onze eerste mousserende wijn: JEAN-PAGNE.

Deze extra-brut mousserende wijn wordt gemaakt volgens de traditionele methode (zoals champagne), met een tweede vergisting op fles. Na 19 maanden rijping op de gist ontwikkelde zich een frisse, droge bubbel met verfijnde mousse en elegante zuren.

In december 2024 brachten wij onze eerste eigen mousserende wijn uit Ewijk officieel op de markt! Wij streven naar niets minder dan de beste mousserende wijn van Nederland.

neerbosmarketing-houseofframes-20250824-jean-slotdoddendael-061
neerbosmarketing-houseofframes-20250824-jean-slotdoddendael-054
neerbosmarketing-houseofframes-jean-winetasting-slotdoddendael-203
Wijnbar wijndomein
neerbosmarketing-houseofframes-20250914-jean-slotdoddendael-31

Wijnbar met terras & veranda

IEDERE ZONDAG GEOPEND

Van 12 april t/m 27 september 2026 is onze wijnbar met terras en veranda midden in onze wijngaard op het landgoed Slot Doddendael iedere zondag (bij mooi weer) geopend van 11.00 tot 18.00 uur.

Je bent welkom voor:

  • Koffie, thee of frisdrank 
  • Een lekkere lunch 
  • Een glas wijn 
  • Een borrelplank
  • Een wijnproeverij (zie data verderop)

Of gewoon een ontspannen middag in het groen met uitzicht op de wijngaard. Perfect te combineren met een fietstocht of wandeling in de omgeving van Nijmegen en Ewijk, bijvoorbeeld het Doddendaelpad. Een wandeling van 15 km waarbij je ook langs landgoed Slot Doddendael komt. Een mooie stop voor de zondagmiddag. *Honden zijn toegestaan, mits aangelijnd.

Wijnproeverijen

IN ONZE WIJNGAARD & OOK VOOR GROEPEN

Ben je op zoek naar een wijnproeverij met rondleiding in de wijngaard in de buurt van Nijmegen? Wij organiseren diverse wijnproeverijen op ons wijndomein in Ewijk. Tijdens deze middag ontdek je alles over onze Nederlandse, Franse of Italiaanse wijn, de druivenrassen en het wijnmaakproces. 

Wat krijgen jullie?

  • Rondleiding wijngaard
  • 1 x JEAN-PAGNE
  • 5 x proefglazen wijn 
  • Borrelplank

Programma

  • 15.00 – 17.30 uur: wijnproeverij
  • 17.30 uur (optioneel): breid jullie proeverij uit met aansluitend een heerlijk 4-gangen verrassingsmenu in restaurant en wijnbar JEAN.

Prijs

  • Wijnproeverij: € 39,50 p.p.
  • Wijnproeverij & 4-gangen menu in JEAN: € 74,50 p.p.

Data & reserveren

Grote groep of een exclusieve wijnproeverij?
Vanaf 15 personen organiseren wij op aanvraag ook exclusieve wijnproeverijen van maandag t/m zondag. Een leuk idee voor een bedrijfsuitje, vrijgezellenfeest, verjaardag of leuke activiteit met vrienden en familie in de buurt van Nijmegen.

Play Video
Play Video

Picknicken

MET ONZE PICNICKMAND IN DE WIJNGAARD

Op zoek naar een unieke lunch, picknick of borrel in de wijngaard nabij Nijmegen met je partner of goede vriend(en)? Iedere zondag kun je bij ons genieten van een picknick* in de wijngaard in Ewijk. Meld je bij onze wijnbar, ontvang een goedgevulde picknickmand en zoek een plek tussen de druivenranken.

Wat krijgen jullie?
Inhoud (indicatief):

  • Brood met diverse dips (bv. vijgen, tapenade, kweepeercompote)
  • 1 kaasje (keuze uit 3)
  • 1 worstje (keuze uit 3)
  • 2 flesjes vruchtensap 

Prijs per 2 personen

  • Picknickmand: € 35,-
  • Picknickmand & JEAN-PAGNE: € 79,50
  • Picknickmand & wijn van het moment (wit/rood/rosé): 57,50

Tijd: Tussen 11.00 – 16.30 uur

Wanneer
Iedere zondag is het mogelijk om de picknickmand te boeken.

* Eigen consumpties zijn niet toegestaan.

Fruits de Mer

GENIET VAN EEN HEERLIJKE LUNCH

Beeld je in: een wit gedekte tafel midden in de wijngaard*, je proost met een glas sprankelende Jean-Pagne bubbel uit onze eigen wijngaard in Ewijk bij Nijmegen. En op tafel? Fruits de Mer en andere zomerse heerlijkheden.

Neem je partner, je beste vriend(in) of familie mee voor een middag vol smaak, verhalen en vakantiegevoel.

Wat kan je verwachten?
Per 2 personen krijgen jullie:

  • Een glas JEAN-PAGNE
  • Fles witte wijn en tafelwater
  • Oesters, bisque, koude Fruits de Mer
  • Dessert

Data

  • Zondag 5 juli 
  • Zondag 30 augustus

Tijd: 14.00 – 17.00 uur

Prijs: € 89.50 p.p.

* Bij slecht weer serveren wij de lunch in wijnbar JEAN.

Play Video

Wijnmakerdiner

SAMEN MET DE ECHTE WIJNMAKER

In de zomer organiseren af en toe exclusieve wijnmakersdiners op ons wijndomein en midden in de wijngaard nabij Nijmegen.

Wijnmakers uit Frankrijk en Duitsland komen naar Ewijk om hun wijnen persoonlijk toe te lichten. We dineren samen aan één lange tafel in de wijngaard, terwijl de wijnmaker vertelt over herkomst, druiven en vinificatie.

Een unieke culinaire avond in Gelderland voor liefhebbers van wijn en gastronomie.

Wat krijgen jullie?

  • Glas JEAN-PAGNE
  • 5-gangen diner
  • 5 bijpassende wijnen van het wijndomein

Prijs: € 89.50 p.p.

Tijd: 19.00 – 23.00 uur

Data
Er zijn nog geen data voor 2026 beschikbaar. 

Word vrijwilliger!

KOM ONZE 2.500 WIJNSTOKKEN VERZORGEN

Heb je altijd al eens willen zien hoe een wijngaard van dichtbij werkt? Onze 1.6 hectare wijngaard in Ewijk, met 2.500 wijnstokken voor onze JEAN-PAGNE, zoekt altijd enthousiaste vrijwilligers!

Kom op maandag en/of woensdag tussen maart en september gedurende een aantal maanden meehelpen en beleef het hele proces van dichtbij:

  • Leggers maken en takken opbinden
  • Roven van bladeren
  • Onkruid verwijderen
  • En natuurlijk: in september de druiven oogsten!

Het is geheel vrijwillig, maar je krijgt er een unieke ervaring, mediterraanse sferen en een gezellige sfeer voor terug. Perfect voor liefhebbers van natuur, wijn én gezelligheid!

Word jij onderdeel van onze wijngaardfamilie? Stuur ons een mailtje voor meer info! 

Vrijwilliger wijngaard
neerbosmarketing-houseofframes-20250824-jean-slotdoddendael-005

Volg ons ook op Instagram!

🍷 NIEUW: WIJNPROEVERIJ VOOR GROEPEN > 15🍷

Deze lente/zomer op zoek naar een uniek uitje met vrienden, familie, collega’s of voor een vrijgezellenfeest/verjaardag? Reserveer dan onze wijnproeverij in de wijngaard hier in Ewijk, waar we onze eigen bubbel maken genaamd: JEAN-PAGNE. 

Tijdens de wijnproeverij krijg je hier meer over te weten en proef je 5 karaktervolle Nederlandse wijnen, terwijl je luistert naar de verhalen achter elke wijn.
 
Wat staat er op het programma?
🍷Rondleiding door de wijngaard van JEAN-PAGNE
🍷Glas JEAN-PAGNE uit eigen wijngaard
🍷5 proefglazen wijn
🍷Borrelplank
 
▫️ Tijd & datum: 
Op aanvraag, het hele jaar mogelijk van maandag t/m zondag zowel in wijnbar & restaurant @jean_wine_dine als in onze wijngaard (vanaf 12 april) 

▫️Aantal personen: > 15

▫️Prijs: €39,50 p.p.

Meer info? Mail ons: info@doddendael.nl of kijk in de link in bio op onze website👆🏻

#Wijnproeverij #groepsuitje #nijmegen #wijngaard #vriendenweekend
A.s. zondag: Fruits De Mer!🎣🦪
Kom deze zondag culinair genieten van een uniek arrangement met o.a. een voortreffelijk glas bubbels, oesters en Fruits de mer aan een wit gedekt tafeltje middenin de wijngaard.

Te reserveren via onze website!📲

•⁠ ⁠Te reserveren tijden: 12:00 & 14:00
•⁠ ⁠Mogelijk vanaf 2 personen
•⁠ ⁠Fruits de mer arrangement à €89,50 p.p.

www.doddendael.nl/wijndomein
Zien jullie wat wij zien?👀
Goede weersvooruitzichten!🌤️

Ondanks dat het weer afgelopen week wat minder was ziet het er voor aanstaande zondag weer heerlijk uit!

Dus komen jullie gezellig langs? Tot zondag!👋
De prachtige wijngaard van boven😍
Fietsend of wandelend door de wijngaard, wat wil je nog meer voor een ontspannen zondag?

Huwelijk

JEAN

Wijndomein

Particulieren

Zakelijk

Hotel